MÖBLER / Skåp & hyllor / Arkivskåp 12544414
nr 1254 4414
Arkivskåp
Bredd: 53 cm, djup: 40 cm, höjd: 146 cm, tidigt 1900-tal
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 13 maj 2019
kl 20:14:14
700 kr
800 kr